يادش بخير پارسال بود حدودا،يکي از دانش آموزان حرف آخري پيام داد و گفت ما اين هفته در آزمون آزمايشي قرار بود از زيست پيش دانشگاهي فصل 8 سوال بياد و من هيچيييي نخونده بودم،همون موقع تازه با شما آشنا شده بودم و زيست گياهيتون رو تهيه کردم،و در يک هفته قبل آزمون آموزش فصل 8 رو با حرف آخر ديدم و ياد گرفتم؛وقتي رفتم آزمون رو دادم و نتايج اومد،براي اولين بار حسادت دوستامو به خودم ديدم،افرادي که من هميشه بهشون حسادت ميکردم
ازش سوال کردم چرا حسادت؟گفت آخه اونا ماه ها قبل از اين آزمون،فصل 8 رو تموم کرده بودن و نتونسته بودن خيلي از سوالات رو حل کنن از اين فصل توي اين آزمون،اما من تونسته بودم حل کنم با اينکه فقط يک هفته قبل آزمون خوندمش،و بعضياشون خيال ميکنن سوال خريدم،بعضياشونم که ميدونن من اهل خريدن سوال نيستم بهم حسادت ميکنن و حسرت ميخورن که چرا اونا مثل من زيست گياهي حرف آخر رو نداشتن 

عزيزان تجربي،ميدونيد که چقدر زيست مهمه،حتي درصد بالاي زيستتون ميتونه درصد پايين دروس ديگه تون رو جبران کنه،پس الان مهم نيست توي چه وضعيتي هستيد،اگر از همين لحظه هم شروع کنيد با پروژه 60-40،و تلاش کنيد،کنکور 97 از افرادي هستيد که زيست رو حداقل 70 زدن و بالاتر هم ميرسيد ان شاء الله

حرف آخر و اساتيد دپارتمان زيست شناسي حرف آخر،در زيست شناسي غوغايي کردن که ديگه درصد 70 يک درصد معمولي حساب ميشه و بچها براي 80 به بالا تلاش ميکنن
پس اين فرصت رو از دست نديد تا عصر کنکور 97 شاد باشيد،شايد متوجه شده باشيد که چقدر اين چند روز از عصر کنکور 97 گفتيم،چون ديدن بچهايي که اون لحظه ناراحتن و خوشحالي ديگران رو ميبينن،بيشتر از اوني که براي خودشون دردناک باشه،براي ما دردناکه،چون ما عاشق شماييم و خيلي دوستتون داريم و طاقت ديدن ناراحتيتون رو نداريم 

زيست شناسي جانوري

تو چند سال اخير سؤالات زيست شناسي به شدت ترکيبي شدن يعني شما کمتر سؤالي رو پيدا ميکنيد که به طور قاطع بگيد اين سؤال فقط مربوط به صفحه فلان و مبحث فلان ميشه بلکه هر سؤال مربوط به چند مبحث ميشه که هر کدوم از مبحث ها در جاهاي مختلفي از کتاب زيست شناسي اومدن. شما بايد زيست شناس شويد نه کتاب دوم و سوم و پيش را فقط بخوانيد. اين شدت ترکيب سؤالات تو مبحث جانوري به اوج خودش رسيده جونوراي زيادي داريم که هر کدومشون در مناطق زيادي از کتاباي زيست شناسي جا خوش کردن. آرزوي هر داوطلبي اينه که هر يک از اين جونورارو تو يه قفس مشخص ببينه. نگران نباشيد ما اين کارو براتون انجام داديم هر جک و جونوري که اسمش تو زيست شناسي اومده ؛ از کرم خاکي بگير تا وال سخت کوش ،همشون رفتن زير ميکروسکوپ، اگه تا حالا جانوري رو پراکنده مطالعه کرديد با تهيه ي اين پک ميتونيد تمام داشته هاتون رو به بهترين شکل ممکن همراه با بکرترين سوژه ها و نکته ها مرور کنيد و يا بياموزيد.

زيست شناسي گياهي

با بررسي هاي که روي کنکور هاي سال 92 تا 96 و آزمون هاي جامع کانون در سال 96 و همچنين آزمون هاي جامع سنجش سال 96 انجام شد مشخص شد که سهم سوالات زيست گياهي اولا سال به سال زيادتر ميشه و در اين آزمون هاي پراکندگي 7 تا 11 سوال از 50 رو شامل ميشه.يعني حداقل 15 درصد و بعضي مواقع 22 درصد سوالات.يعني بيش از يک پنجم سوالات!در اهميت بخش گياهي همين بس که مجموع تست هاي فصل 6 سال دوم دبيرستان 5 و 8 پيش دانشگاهي و مبحث گياهي حدود 40 تا 50 درصد سوالات کنکور رو شامل ميشن!

براي مشاهده انواع پروژه 6040 به سايت حرف آخر مراجعه کنيد !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه فرهيختگان Tracy مراقبت و درمان بیماری های کبد،کلیه و معده Jorge فلش بک نصب و فروش دوربین و دزدگیر اماکن اتساین